foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oswiatowych

im. Papieża Jana Pawła II w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English Ukrainian

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

webquest

ooz1     ooz2

ooz3

22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX jubileuszowym konkursie recytatorskim "Ocalić od zapomnienia" organizowanym przez 22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny w Komorowie. Patronat nad konkursem, wzorem lat ubiegłych, objął Dowódca Garnizonu Ostrów Mazowiecka i Starosta Powiatu Ostrów Mazowiecka. W tym roku uczniowie mieli do zaprezentowania jeden z utworów Aleksandra Fredry. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III: Amelia Rupińska klasa I - opiekun p. Monika Modzelewska oraz Maksymilian Gałązka klasa II - opiekun p. Małgorzata Malicka. Do konkursu przygotowywała się również uczennica klasy III, której opiekunem była p. Lidia Pazik. Maksymilianowi Gałązce gratulujemy zdobytego wyróżnienia. Nauczycielom i uczniom życzymy dalszych sukcesów w różnorodnych konkursach.

2024 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved