Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

Szanowni Państwo

Przyjaciele Szkoły, Nauczyciele, Pracownicy Obsługi i Administracji, Rodzice i Uczniowie

Jest taki dzień w roku, na który czeka się z niecierpliwością...To dzień,w którym na świat przychodzi Bóg w postaci Dzieciątka Jezus.

Boże Narodzenie to najpiękniejsza chrześcijańska uroczystość, która jest poprzedzona nie mniej pięknym okresem oczekiwania.Gdzieś na boku pozostawiamy wtedy sprawy dnia codziennego. Towarzyszy nam nadzieja na wyjątkowe przeżycie i ciągłe ludzkie pragnienie nowego i lepszego jutra. Tego czasu nie wyobrażamy sobie bez pachnącej lasem i mieniącej się wielością świecidełekchoinki, kruchego opłatka, sianka pod białym obrusem.Zgodnie z tradycją, zasiadamy do świątecznej wieczerzy, wokół unosi się zapach wigilijnych potraw, obdarowujemy się prezentami, składamy życzenia.

Tegoroczne Boże Narodzenie będzie różnić się od świąt znanych nam z poprzednich lat. Pamiętajcie, że sercem jesteśmy z Wami i na ten szczególny czas przesyłamy moc serdecznych życzeń.

Zapraszamy do ichwysłuchania.