
24 maja 2026 roku grupa rodziców, seniorów, nauczycieli oraz przyjaciół szkoły, wybrała się do Zamku Królewskiego w Warszawie na koncert muzyki poważnej „Blask wirtuozerii i smak kameralistyki”. Wieczór pełen kameralnych brzmień i wirtuozowskich wykonań z zabytkowych wnętrzach Zamku, dostarczył wszystkim wielu wzruszeń i inspiracji. To był doskonały moment na wspólne obcowanie ze sztuką i rozmowy w miłej, kulturalnej atmosferze.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i stworzenie wyjątkowego nastroju. Mamy nadzieję, że to początek kolejnych wspólnych wyjazdów kulturalnych.
Zespół organizatorów wyjazdu