


W dniach 18–19 maja 2026 r. na stadionie MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne: Lekkoatletyka Indywidualna klas VII–VIII oraz Czwórbój Lekkoatletyczny klas IV–VI. Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, osiągając wysokie wyniki i ustanawiając 9 nowych rekordów szkoły.
W rywalizacji klas IV–VI naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Chłopcy w składzie: Piotr Michalski, Fabian Sobotka, Antoni Skowroński, Wojciech Kowalczyk, Karol Bloch oraz Aleksander Gorczyński wywalczyli III miejsce, zdobywając 768 punktów i ustanawiając nowy rekord szkoły w czwórboju lekkoatletycznym. Poprzedni rekord wynosił 595 punktów.
Jeszcze większy sukces odniosły dziewczęta, które okazały się bezkonkurencyjne i zdobyły złote medale. Drużyna w składzie: Gabriela Gajewska, Amelia Rupińska, Lilia Dzierżanowska, Gabriela Pazuła, Paulina Kuklińska oraz Marianna Radecka osiągnęła imponujący wynik 1050 punktów, poprawiając dotychczasowy rekord szkoły wynoszący 723 punkty.
W zawodach indywidualnych klas VII–VIII również nie zabrakło powodów do dumy. W konkurencji pchnięcia kulą Paweł Strzemieczny zdobył złoty medal, natomiast Patrycja Budna osiągnęła wynik dający jej awans do zawodów międzypowiatowych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych wyników, sportowej postawy oraz godnego reprezentowania naszej szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania sportowych pasji!
Nauczyciele wychowania fizycznego