krus2     krus4

W dniu 2 czerwca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej, odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród  dla laureatów VI  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci szkół podstawowych  w dwóch grupach wiekowych z terenu powiatu ostrowskiego pn. „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”, zorganizowanego przez Placówkę Terenową Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej pod patronatem  Starosty Ostrowskiego Pana Zbigniewa Kamińskiego.

Na konkurs wpłynęło 233 prace z 19 placówek ze wszystkich gmin naszego powiatu. Uczeń klasy IIb Filip Gajewski zdobył I miejsce w kategorii klas 0 - III,  opiekunem jest pani Lidia Pazik.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.