perelki1     perelki2

Dnia 7 czerwca 2016r. gościliśmy w murach naszej szkoły Muzyczną Agencję Artystyczną „Limbos”, która zaprezentowała koncert z cyklu tematy muzyczne, których słucha świat pt. „Perełki z muzycznego oceanu”. W programie usłyszeliśmy następujące utwory: „Cisza”, „Melodyjny Maestro”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Dziewczyna o perłowych włosach”, „Wracam na rynek”, „Do zakochania jeden krok”, „Ale w koło jest wesoło” i wiele innych. Koncert wykonywało czworo muzyków, którzy grali na pianinie elektrycznym, gitarze, organach syntezatorze i perkusji. Odpowiedni i atrakcyjny dla młodych ludzi dobór utworów kształtował dobry smak i gust muzyczny słuchaczy. W ramach koncertu zaprezentowano program dotyczący problematyki trzeźwościowej wśród dzieci i młodzieży, który zawierał treści zawarte w szkolnym programie profilaktyki. Uczniowie utrwalili sobie zgubne skutki picia alkoholu i promowali zdrowy styl życia.

Koncert był prowadzony bardzo ciekawie, aktorzy mieli dobry kontakt z publicznością. Występ dostarczył wszystkim niesamowitych wrażeń.