dd1     dd2

Dnia 1 czerwca, jak co roku, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. W tym dniu każdy czuł się wyjątkowo, gdyż wszyscy, nawet gimnazjaliści, przyznawali się do tego, że są dziećmi.

Pan dyrektor złożył dzieciom gorące, z serca płynące życzenia.  Z okazji tak wspaniałego święta życzył, aby każda chwila ich życia była wypełniona  radością, a uśmiech gościł na twarzach wszystkich każdego dnia, by z łatwością zdobywali wiedzę i nowe umiejętności, aby spełniły się wszystkie ich marzenia i aby codziennie odnajdywali w sobie siłę, entuzjazm i mądrość oraz szacunek do drugiego człowieka. Gimnazjalistom winszował, aby nigdy nie zatracili w sobie dziecka i jak najpełniej czerpali energię z otaczającego ich świata. Przypomniał słowa Jana Pawła II, patrona gimnazjum, który z miłością wypowiadał się na temat  dzieci: „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Następnie pan dyrektor przygotował miłą niespodziankę, wszyscy otrzymali smaczne, owocowe lody. Zostały również przygotowane atrakcje sportowe, wybrano super przedszkolaka, super ucznia kl. I – III, super ucznia kl. IV – VI i super gimnazjalistę, zaprezentowano również pokaz mody szkolnej. Tego dnia humory dopisywały wszystkim.