warszawa w1     warszawa w2

Dnia 31 maja 2016 r. uczniowie klas: IIa, IIb oraz III mieli wspaniałą okazję zobaczyć wyjątkowe miejsca w stolicy. Pierwszym punktem wycieczki było obejrzenie seansów w kinie 4D Cinema Park Bemowo. Z dużym zainteresowaniem dzieci oglądały film o zagrożonych orangutanach w sali inspiracji,  poznawały i naśladowały mowę zwierząt w sali muzyki oraz obejrzały seans w technologii 3D na temat migracji ptaków. Najwięcej emocji wzbudziła sala ruchu, w której można było przenieść się w głębię oceanu i doświadczyć wszystkimi zmysłami, jak wygląda podwodny świat. Z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w telequizie, w którym trzech najlepszych graczy otrzymało dyplomy. Drugim punktem programu był spacer po Starym Mieście i Krakowskim Przedmieściu. Uczniowie zobaczyli Zamek Królewski, pomnik Syrenki, Kolumnę Zygmunta, Pałac Prezydencki oraz Grób Nieznanego Żołnierza. Kolejnym punktem wycieczki było obejrzenie plenerowych ekspozycji w Muzeum Wojska Polskiego. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donalds. Wycieczka była bardzo udana. Panowała miła, serdeczna atmosfera. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.

Opiekunowie:

p. Lidia Pazik