geografia

14 marca 2018 roku został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo- Planeta” PLUS, w którym wzięła udział uczennica z klasy IIIa gimnazjum Natalia Skoczeń. Uzyskała ona bardzo wysoki wynik otrzymując  dyplom wyróżnienia. Serdecznie dziękuję za czynne uczestnictwo w Konkursie wyrażając, że udział w nim dostarczył uczennicy rozrywki umysłowej, był sprawdzianem jej umiejętności, a jednocześnie przyczynił się do popularyzacji i pogłębienia wiedzy z zakresu geografii regionu, Polski i świata. Życzę kolejnych sukcesów w konkursach geograficznych.

Nauczyciel geografii

Bożena Podrażka