szm1     szm2

19 marca 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbyło się uroczyste podsumowanie I. Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Zawód Moich Marzeń”. Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział: Natalia Kryspin i Oliwia Zadrożna z klasy II a , Dominika Cieśluk z klasy III a i Jakub Trembowski z klasy III b. Praca Oliwii Zadrożnej, w formie plakatu przedstawiającego zawód informatyka, zdobyła wyróżnienie. Praca Jakuba Trembowskiego, przedstawiająca zawód informatyka – programisty, w kategorii prezentacje multimedialne zdobyła III miejsce. Uczniowie odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Dyrektora Szkoły Tadeusza Olszewskiego, przedstawicieli władz Ostrołęk, Kuratorium Oswiaty oraz szefów firm wspierających Szkołę. Uczniowie mieli też okazję zapoznać się z oferta edukacyjną Szkoły, porozmawiać z uczniami, obejrzeć stoiska z różnego rodzaju urządzeniami. Zwycięzcom konkursu gratulujemy sukcesów.