s1     s2

13 października 2017 r. podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia. Dzieci z klasy I w obecności rodziców, zaproszonych gości oraz całej społeczności szkolnej złożyły uroczyste przyrzeczenie. Pan dyrektor Dariusz Morawski symbolicznym ołówkiem dokonał aktu pasowania na ucznia, a pani wicedyrektor Agnieszka Godlewska wręczyła pamiątkowe dyplomy. Następnie drugoklasiści obdarowali swoich młodszych kolegów własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz życzyli im wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Uczniowie klasy pierwszej otrzymali również książeczki SKO ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Wąsewie. Po części oficjalnej dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.