deng1     deng2

deng3     deng4

16 października 2017 roku społeczność naszej szkoły miała zaszczyt uczestniczyć w niecodziennej uroczystości, były to Gminne Obchody Dnia Nauczyciela. W zorganizowanym przez pana wójta Rafała Kowalczyka, pracowników Urzędu Gminy w Wąsewie spotkaniu wzięli udział pracownicy placówek oświatowych z terenu naszej gminy. Zostały również zaproszone osoby, które w nich pracowały, a także ci, którzy z nimi współpracują, przedstawiciele organu prowadzącego, instytucji, radni, oraz przewodniczący Rad Rodziców. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym poszczególnych szkół. Wydarzenie uatrakcyjnił występ muzyczny oraz pokaz iluzjonisty. Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa przy muzyce.

Składamy wyrazy uznania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, by to poniedziałkowe popołudnie upływało w miłej i radosnej atmosferze.