inv1     inv2

inv3     inv4

10 lutego 2017 roku w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej zostały wręczone statuetki i przyznane tytuły „Invictusa 2016 roku” osobom, które pracą oraz postawą moralną poświęcają się dla dobra ogółu i zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy w swoich pracach opisywali działalność mieszkańców powiatu ostrowskiego, zasługujących na to zaszczytne wyróżnienie. Laureatami konkursu zostali uczniowie naszego gimnazjum:

• I miejsce- Kacper Kowalczyk
  • II miejsce- Natalia Skoczeń

Podczas uroczystej gali otrzymali z rąk starosty ostrowskiego, pana Zbigniewa Kamińskiego, pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Opiekunem uczniów była pani mgr Barbara Wojciechowicz.

W konkursie wzięli udział również: Natalia Kryspin (kl. Ia), Piotr Pieńkowski (kl. Ib), Kornelia Zając (kl. IIIa) i Natalia Tułowiecka (kl. IIIb).

Gratulujemy laureatom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu. Życzymy sukcesów w kolejnych edycjach.