foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oswiatowych

im. Papieża Jana Pawła II w Wąsewie

Polish English Ukrainian

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

webquest

sz1     sz2

5 i 7 maja 2026 roku odbył się XI Turniej Szachowy organizowany przez MSCDN Oddział w Ostrołęce.

Naszą szkołę pierwszego dnia rozgrywek reprezentowali: Rozalia Skowrońska, Miłosz Gocłowski, Zuzanna Budniak, Szymon Rzepiński, Amelia Rupińska oraz Jakub Skowroński.

Natomiast w rozgrywkach dla starszych klas grali: Maria Gwardiak, Maksymilian Gałązka, Agata Budniak, Antoni Skowroński, Maja Grądzka oraz Alan Kowalczyk.

Wśród zwycięzców znaleźli się:

W kategorii II klasa: dziewczęta – Rozalia Skowrońska – I miejsce

W kategorii II klasa: chłopcy – Miłosz Gocłowski – III miejsce

W kategorii V klasa: chłopcy – Maksymilian Gałązka – I miejsce

W kategorii VI klasa: dziewczęta – Agata Budniak – III miejsce

W kategorii VI klasa: chłopcy – Antoni Skowroński – III miejsce

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

2026 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved