kra1     kra2

W dniach 25 marca - 12 kwietnia 2024 po raz kolejny w naszej bibliotece organizowany był kiermasz książki. Na kiermaszu były tytuły  dla każdego czytelnika, dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych w promocyjnych cenach. Kiermaszowe książki to oferta Księgarni Tuliszków. Wśród propozycji były różnorodne gatunki literackie: nowości wydawnicze i książki na różne okazje, książki edukacyjne dla dzieci, komiksy, kolorowanki, malowanki i kolorowanki z naklejkami, albumy, bajki, baśnie, legendy. Księgarnia i Hurtownia Książki odwdzięcza się organizatorom specjalnym programem lojalnościowym, w którym dla biblioteki nalicza się kwota 15% od wartości książek zakupionych podczas kiermaszu. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły chętnie wzięli udział w wydarzeniu i zaopatrzyli się w liczne pozycje książkowe. Mamy nadzieję, że kiermasz książki wejdzie na stałe do kalendarza działań naszej biblioteki.