zak1     zak2

„Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami”

Adam Mickiewicz

SZANOWNI NAUCZYCIELE, PRACOWNICY SZKOŁY,
DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy wszelkie przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny zakończył się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbyły się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele rozdali uczniom świadectwa, nagrody, dyplomy, listy gratulacyjne i pożegnali się ze swoimi wychowankami na spotkaniach w wyznaczonym terminie, zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN.

Doceniając całoroczną pracę przekazujemy słowa uznania i podziękowania wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom.
Życzymy, by tegoroczne wakacje były słoneczne, ciepłe, radosne, pełne niezapomnianych wrażeń. Wypoczywajcie i gromadźcie siły na nowy rok szkolny z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Absolwentom, życzymy, aby spełniły się ich oczekiwania związane z nową szkołą, a ścieżki życia, na które wkraczają prowadziły tyko do sukcesów.

imagesZ najcieplejszymi pozdrowieniami

Dyrekcja ZPO w Wąsewie