3.1     3.2

3.3     3.4

3.5     3.6

W ramach podsumowania realizacji programu antytytoniowego "Nie pal przy mnie, proszę!" realizowanego w klasie III został przeprowadzony konkurs plastyczny. Zdobył duże uznanie w oczach pani Marty Ciężkiej - PSSE Ostrów Maz. ds. Promocji Zdrowia, co zaowocowało ufundowaniem dla dzieci nagród rzeczowych. Komisja w składzie; Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy w Ostrowi Maz. pani Anna Samsel i członkowie: pani Bożena Krajewska- Frączyk PSSE Ostrów Maz. oraz  pani Marta Ciężka PSSE Ostrów Maz. ds. Promocji Zdrowia  dokonały  przeglądu prac i ich  wyeksponowania w głównej gablocie w  Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Ostrowi Maz.

Dnia 21 maja  zaproszony pan dyrektor Dariusz Morawski i wychowawczyni klasy III pani Małgorzata Malicka dokonali wręczenia dyplomów i nagród zwycięzcom.

I miejsce - Bartosz Iwański

II miejsce - Klaudia Łoniewska

III miejsce - Oliwia Budniak

Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie: Julia Nowacka, Wiktoria Konopka, Katarzyna Górska, Amelia Piórkowska, Michał Żbikowski, Zuzanna Modzelewska, Karina Knop i Sonia Gałązka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Malicka