dd1     dd2

Dnia 1 marca uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami – księdzem Arturem Ryszewskim i panią Małgorzatą Wójcicką - złożyli wizytę w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Zambrowie. Celem wizyty było przekazanie darów zebranych podczas akcji szkolnego wolontariatu. Były to głównie artykuły papiernicze i przybory szkolne. Inicjatywa obdarowania Domu Dziecka zrodziła się w sercach uczennic klas III gimnazjum, które w styczniu bieżącego roku podczas Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek zdobyły I miejsce i w nagrodę otrzymały odtwarzacz DVD. Dziewczęta postanowiły przekazać swoją nagrodę dla Domu Dziecka.

Pan Marek Dąbrowski – dyrektor placówki - przyjął naszą delegację bardzo serdecznie. Wyczerpująco i ciekawie opowiadał o codziennym życiu wychowanków, o trudnościach, z jakimi  zmierzają się każdego dnia. Na zakończenie wizyty czekała nas słodka niespodzianka – specjalnie na nasz przyjazd wychowankowie placówki upiekli pyszne ciasto.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi i wszystkim pracownikom za tak ciepłe przyjęcie.