zprzedszkole1     zprzedszkole2

Dnia 22 czerwca br. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Rozpoczęła się wykonaniem tradycyjnego tańca „Polonez” w wykonaniu dzieci  5- i 6-letnich.  Następnie pan dyrektor mgr Roman Malicki powitał wszystkich zebranych i podsumował kończący się rok.    Kolejną częścią uroczystości była część artystyczna przygotowana przez dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych pod kierunkiem nauczycielek grup. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej oraz pokazały interesujące układy taneczne. Repertuar przedstawiony przez dzieci 6-letnie związany był z pożegnaniem przedszkola i wyrażeniem wdzięczności panu dyrektorowi i  wszystkim pracownikom placówki za trud wkładany w naukę i wychowanie przedszkolaków. Następnie odbyło się pożegnanie pana dyrektora. Nauczycieli, przedstawiciele rodziców i dzieci wyrazili swoją wdzięczność za wieloletnią pracę na rzecz przedszkola, m.in. dbałość o dobro dzieci, wyposażenie placówki, zaangażowanie i życzliwość okazywaną każdego dnia. Wszyscy życzyli panu dyrektorowi dużo zdrowia oraz realizacji planów i marzeń. Delegacje z każdej grupy przedszkolnej wraz z wychowawcami złożyli na ręce pana dyrektora własnoręcznie zrobione podziękowania. Pan dyrektor, pani wicedyrektor i wychowawcy grup wręczyli wszystkim przedszkolakom pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Pan Dyrektor podziękował za całoroczną pracę, życzył wszystkim bezpiecznych, wspaniałych wakacji, udanego wypoczynku, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.  Szczególne słowa skierował do przedszkolaków, które ukończyły edukację przedszkolną i od nowego roku będą rozpoczynały naukę w szkole. Życzył im samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych i radości z każdego dnia. Podziękował  nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za trud wkładany w wychowanie dzieci, rodzicom za pomoc i współpracę.