tsko1     tsko2

tsko3     tsko4

12 czerwca 2017 r., w siedzibie Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie zostały wręczone nagrody zwycięzcom etapu krajowego konkursów Programu TalentowiSKO. W uroczystości wzięli udział laureaci pierwszych miejsc etapu regionalnego szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Towarzyszyli im opiekunowie SKO, przedstawiciele banków spółdzielczych Zrzeszenia BPS, uczniowie reprezentujący Szkolne Kasy Oszczędności. Do siedziby Banku BPS przybyli również reprezentanci instytucji, które wspierają Program TalentowiSKO, tj. Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Krajowa Rada Spółdzielcza, Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, Związek Gmin Wiejskich oraz Kuratoriom Oświaty.

W tegorocznej edycji konkursów wzięło udział ponad 25000 uczniów z blisko 200 szkół podstawowych i gimnazjów oraz 60 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. W uroczystości wzięło udział około 130 gości. Nagrody wręczał Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości  - Zdzisław Kupczyk.

Nasze Gimnazjum, które zajęło pierwsze miejsce w etapie regionalnym (region Warszawa) reprezentował Pan Remigiusz Trembowski – opiekun SKO, a także przedstawiciele uczniów: Aleksandra Sośnicka – uczennica klasy III B i Kacper Radecki – uczeń klasy I B. Bank Spółdzielczy reprezentowała Pani Prezes Maria Mścichowska i Pani Ewa Mikołajczyk. Uczestnicy konkursu i opiekunowie otrzymali pamiątkowe upominki. Dodatkową atrakcją była wycieczka na PGE Narodowy. Uczestnicy wycieczki zwiedzili pomieszczenia strefy zawodniczej oraz centrum medialne PGE Narodowego, przeznaczone dla dziennikarzy.