plener1     plener2

Dnia 31 maja 2017r. uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych uczestniczyli w Plenerze Konkursu Malarskiego „Las bliżej nas”, który odbył się na terenie leśnictwa Orło. Przybyłych powitała Pani Jolanta Szulborska.  Następnie zawieziono uczestników konkursu do wylosowanych miejsc, w których trzeba było wykonać pracę plastyczną. Do konkursu zgłosiło się  96 uczestników. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie szkoły podstawowej: Dominik Mikołajczuk – kl. IV, Anna Pieńkowska – kl. V, Wiktoria Budna kl. V, Katarzyna Godlewska – kl. VI oraz uczniowie gimnazjum: Wiktoria Podrażka kl. II a, Jakub Podrażka kl. II a, Julia Skarzyńska kl. II b, Dariusz Łoniewski kL. II b. Po powrocie na miejsce zbiórki uczestnicy posilili się grochówką. Na zakończenie odbyły się warsztaty artystyczne prowadzone przez gościa specjalnego.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 23 czerwca 2017r. w Ogródku Jordanowskim w Ostrowi Mazowieckiej. Będzie można również obejrzeć wykonane przez uczniów prace na zorganizowanej wystawie.

Opiekunem młodzieży podczas wyjazdu była pani Anna Skalik