dm1     dm2

Dzieci z Przedszkola w Wąsewie świętowały Dzień Mamy i Taty. Ciepłymi słowami uroczystość rozpoczął  dyrektor Roman Malicki  witając wszystkich gości. Święto  Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech . Na tę okoliczność dzieci przygotowały dla rodziców część artystyczną pod kierunkiem nauczycieli: mgr Karoliny Lesińskiej i mgr Jolanty Włodarczyk, mgr Mileny Dziarskiej  oraz mgr Bożeny Podrażki. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Wszyscy z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy i piosenek. Po zaprezentowaniu się każdej z grup dzieci wręczyły Rodzicom prezenty. Na koniec wzruszającej uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Nauczyciele przedszkola