przedzak1     przedzak2

Dnia 27 czerwca 2016 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku. Pan Dyrektor mgr Roman Malicki powitał rodziców, zaproszonych gości, nauczycieli oraz dzieci. Podziękował wszystkim za współpracę i nieoceniony trud w wkładany w rozwój przedszkola. Zebrani goście obejrzeli przedstawienie, w którym dzieci zaprezentowały swe aktorskie umiejętności. Były wiersze, piosenki oraz tańce, które wywołały ogromne brawa zebranych gości. Za swój piękny występ dzieci otrzymały nie tylko brawa, ale również liczne pochwały. Nie obeszło się też bez wzruszeń i łez, które zakręciły się w nie jednym oku. Po programie artystycznym pan dyrektor wraz z panią wicedyrektor mgr Anną Brzostek i przedstawicielem Rady Rodziców Panią Moniką Groszyk oraz wychowawcą grupy wręczyli każdemu przedszkolakowi dyplom przedszkolaka oraz książeczkę. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i do zobaczenia w nowym roku przedszkolnym.