festival1     festival2

Obecny 2016 rok jest bogaty w wydarzenia religijne. Przeżywamy Rok Miłosierdzia Bożego, Jubileusz 1050 - lecia Chrztu Polski oraz Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Włączyliśmy się w te piękne religijne wydarzenia organizując 25 maja 2016 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Wąsewie Gminny Konkurs Piosenki Religijnej  „Śpiewajmy Panu”. Honorowy patronat nad konkursem, którego inicjatorem była pani Agnieszka Godlewska, objął Dyrektor ZPO pan Roman Malicki. Jury w składzie: pani Regina Pawłowska, pani Krystyna Karpińska i pan Paweł Czartoryski przyznało nagrody i wyróżnienia następującym uczniom:

W kategorii klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce- Żaneta Dziełak- PSP w Wąsewie, opiekun mgr Małgorzata Malicka

II miejsce – Patrycja Tułowiecka - PSP w Rząśniku Włościańskim, opiekun mgr Monika Wojewódzka

III miejsce - Olga Minasiewicz - PSP w Wąsewie, opiekun mgr Jolanta Włodarczyk

III miejsce – Gabriela  Kowalczyk- PSP w Brudkach Starych, opiekun mgr Izabela Podrażka

Wyróżnienie – Aleksandra Wojciechowicz PSP w Wąsewie, opiekun mgr Lidia Pazik

W kategorii klas IV-VI

I miejsce – Wioletta Skoczeń - PSP w Rząśniku Włościańskim, opiekun mgr Barbara Zadroga

II miejsce- Kinga Pazik – PSP w Rząśniku Włościańskim, opiekun mgr Barbara Zadroga

III miejsce – Anna Zdziarska - PSP w Wąsewie, opiekun mgr Agnieszka Godlewska

III miejsce - Paula Nicola Szewczyk - PSP w Rząśniku Włościańskim, opiekun mgr Barbara Zadroga

Wyróżnienia:

Jakub Kowalczyk- PSP w Wąsewie, opiekun mgr Agnieszka Godlewska

W kategorii gimnazjum

I miejsce– Anna Godlewska - klasa Ib i Karolina Kowalczyk – klasa IIIa

II miejsce – Lidia Markowska – klasa IIIa

III miejsce   - Natalia Skoczeń – klasa Ia

Wyróżnienia otrzymały:

Joanna Podolak – klasa IIIa i Anna Kubat – klasa Ia

Trenerem wokalnym uczennic gimnazjum była pani mgr Małgorzata Wójcicka.

Laureaci konkursów otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcjom poszczególnych szkół oraz nauczycielom i uczniom za zaangażowanie i czynny udział.