Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

w1     w2

We wtorek 15 listopada uczniowie kl. II pod opieką Pani Jolanty Włodarczyk wraz z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej z Brudek Starych wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

Najpierw udaliśmy się do „Manufaktury cukierków.” Uczniowie uczestniczyli w pokazie i warsztatach. Bajkowa sceneria, wspaniałe zapachy i moc słodyczy stworzyły przepyszną atmosferę. Na początku dowiedzieliśmy się z czego wytwarza się słodką masę, jak się ją barwi i przekształca w lizaki. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak powstają ręcznie robione lizaki i cukierki. Nie obyło się bez ich skosztowania. Wszyscy zarówno uczniowie jak i opiekunowie samodzielnie wykonali lizaki pod czujnym okiem specjalistów.

Następnie odbyliśmy spacer po przepięknej ulicy Nowy Świat. Kolejnym punktem programu było oglądanie filmu pt. "King: Mój przyjaciel lew” w kinie Cinema City.

Przed godz. 15.00 udaliśmy się do upragnionej sali zabaw. Niezwykłą „frajdą” okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach tworząc wspaniałe brokatowe slime.

W drodze powrotnej nie obyło się bez wizyty w Mc Donalds. Dzieci zmęczone, ale zadowolone i uśmiechnięte powróciły do stęsknionych za swymi pociechami rodziców i opiekunów. Własnoręcznie wykonane lizaki i slimy przywieźli do domu. Przeżycia związane z wycieczką towarzyszyły uczniom jeszcze następnego dnia.