Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Statut ZPO

Numer konta Rady Rodziców

sz1     sz2

9 kwietnia br. liczna grupa uczniów z naszej szkoły zaprezentowała swoje umiejętności w I Otwartym Turnieju Szachowym w Starej Ruskołęce w gminie Andrzejewo. W turnieju wzięło udział około 100 zawodników. Bardzo dobra organizacja pozytywnie wpływała na przebieg i zaangażowanie uczestników.  Nasi uczniowie wykazali duże skupienie i logiczne myślenie, co zaowocowało sukcesami.

II miejsce  i puchar  zdobyła Zuzanna Todzia – uczennica kl. I

III miejsce  i puchar zdobył Antoni Skowroński – uczeń klasy III

Adam Gocłowski reprezentował Gminne Przedszkole w Wąsewie i zdobywając 3 pkt. uplasował się na V miejscu w swojej kategorii wiekowej (chłopcy do lat 10).

Umiejętności i zaangażowanie  uczestników zostało docenione. Wszyscy otrzymali medale, co sprawiło im ogromną radość.  Cały czas były dostępne  ciepłe i zimne napoje  oraz słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy za przygotowanie uczniów do turnieju pani Jolancie Włodarczyk. Opiekę podczas wyjazdu sprawowali: pani Małgorzata Malicka,  pan Przemysław Gozdowski oraz  pan Cezary Szczechura.

Nad całością czuwał i wspierał pan dyrektor Dariusz Morawski.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Malicka

Przemysław Gozdowski