foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oswiatowych

im. Papieża Jana Pawła II w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

dd1     dd2

aparat

DROGIE DZIECI, BĄDŹCIE ZAWSZE SZCZĘŚLIWE, ZŁYM LOSOM NIEZNANE, UPRZEJME, CZUŁE, TKLIWE, PRZEZ WSZYSTKICH KOCHANE!

Ulubionym dniem w roku dla wszystkich dzieci jest niewątpliwie 1 czerwca, kiedy to na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji, również w naszej szkole, organizowane są konkursy, zabawy i różnorodne atrakcje sportowe.

Dzień Dziecka w klasach I - III rozpoczął się od apelu, podczas którego pani wicedyrektor Agnieszka Godlewska złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w szkole oraz rozwijania swoich talentów i pasji, także zapoznała uczestników z programem dziecięcego święta. 
Pierwszą atrakcją były konkursy, przygotowane przez wychowawców klas: p. Lidię Pazik, p. Bożenę Podrażkę i p. Monikę Modzelewską, które wywołały duże emocje. Ujawniły się talenty wokalne i recytatorskie. 

W dalszej części szkolnej imprezy uczniowie mieli możliwość zaprezentowania się w konkurencjach rekreacyjno – sportowych zorganizowanych przez p. Justynę Kuśmierczyk i p. Przemysława Gozdowskiego.

Chłopcy z klas VI - VIII rozegrali mecz piłki nożnej, a w biegu sztafetowym z przeszkodami wzięli udział uczniowie klasy IV i V oraz dziewczęta z klas VI i VII. W zabawę biegową włączyli się również nauczyciele, których reprezentacja wystartowała równolegle z uczennicami klasy VII a.     
Wynik w tych pojedynkach nie był najważniejszy, liczyła się jedynie dobra zabawa.

Pan dyrektor Dariusz Morawski pogratulował uczniom sukcesów, wręczył pamiątkowe dyplomy i obdarował wszystkich uczniów słodkim upominkiem. Przygotowane atrakcje zapewniły udaną zabawę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku. 

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy jak zawsze włączyli się w przygotowanie uroczystości.

 

 

2021 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved