foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oswiatowych

im. Papieża Jana Pawła II w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

niepodlegla

Rocznice historycznych wydarzeń, świąt państwowych są doskonałą okazją do refleksji i wspomnień. 11 listopada 2020 roku będziemy świętować 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Biuro Programu „Niepodległa” w celu upamiętnienia odzyskania przez nasz kraj niepodległości, w 2018 r. zainicjowało akcję „Niepodległa do Hymnu”. 
W ramach akcji 11 listopada br. o godz. 12.00 w wielu miejscach w Polsce i na świecie zostanie uroczyście odśpiewany lub zagrany „Mazurek Dąbrowskiego”. W tym roku, ze względu na zaistniałą sytuację oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, świętowanie będzie miało charakter symboliczny. Do akcji można się przyłączyć m.in. poprzez włączenie transmisji „Mazurka Dąbrowskiego” w radiu lub telewizji, rodzinne odśpiewanie hymnu w domu lub wzięcie udziału w wydarzeniach kulturalnych on-line.

W Zespole Placówek Oświatowych hymn zostanie odśpiewany 10 listopada o godzinie 11.11.  przez dzieci w przedszkolu, a także przez uczniów szkoły w domach. 

Jednym z elementów oddania hołdu naszym przodkom, osobom zasłużonym dla Polski może być wywieszenie flagi państwowej. W ten sposób pokażemy naszą więź i poczucie wspólnoty. Serdeczne proszę o powieszenie flag na naszych domach.

Z serdecznymi pozdrowieniami i życzeniami miłego świętowania
Dyrektor ZPO w Wąsewie
Dariusz Morawski

 

2021 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved