foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oswiatowych

im. Papieża Jana Pawła II w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

dp1     dp2

aparat

„Zawsze się raduję, spotykając dzieci. 

Pan Jezus także znajdował w tym radość!

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie;

Nie przeszkadzajcie im,

Do takich bowiem należy Królestwo

Niebieskie” ( Mk 10,14)

„ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

- OBCHODZIMY ŚWIĘTO WYBORU KAROLA WOJTYŁY NA PAPIEŻA.

     16 października 2020r.  w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji 42 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża. Apel rozpoczęto od biografii Polaka, ukazując dzieciom wyjątkowość osoby Świętego Jana Pawła II jako człowieka i papieża. W dalszej części dzieci z ogromną radością, miłością i uznaniem podziękowały za jego pontyfikat, a także dały wyraz o swojej pamięci o tym wielkim człowieku poprzez wiersze i zaśpiewanie ulubionej pieśni papieża „Barki”. Pod koniec apelu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Jan Paweł II w oczach dzieci”. Wszystkie prace dzieci zostały nagrodzone słodkimi upominkami oraz zostały wyeksponowane w naszym przedszkolu. Po apelu wybrana delegacja z przedszkola wraz z paniami udała się pod pomnik Jana Pawła II, aby złożyć kwiaty i zapalić znicze. 

I. Chełmicka

2021 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved