Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

rr5     rr3

rr4     rr2

rr6     rr1

4 września był dniem szczególnym. W naszej szkole miała miejsce inauguracja nowego roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego. Pan Dyrektor – Dariusz Morawski – wygłosił okolicznościowe przemówienie, w którym przypomniał tragiczną dla Polski rocznicę 1 września 1939 r. Oznaczała ona początek II wojny światowej, a dla Polaków tragiczną w skutkach okupację. W dalszej kolejności głos zabrali zaproszeni goście: Wójt gminy Wąsewo, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz proboszcz miejscowej parafii. Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie wykonali część artystyczną, pod kierunkiem Pani Iwony Chełmickiej i Pana Remigiusza Trembowskiego, nad stroną techniczną uroczystości czuwał Pan Wojciech Pawłowski.