foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oswiatowych

im. Papieża Jana Pawła II w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English Ukrainian

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

webquest

pis1     pis2

aparat

W dniu 30.03. 2023 r. w grupie 6 latków odbyły się „Wielkanocne Warsztaty Florystyczne” 

z udziałem Pani Justyny Szymańskiej z kwiaciarni „Kwiatki z Chatki”. W warsztatach uczestniczyli również rodzice dzieci z grupy 6 latków: P. Angelika Chrostowska oraz P. Martyna Włodarczyk. 

Celem zajęć było doskonalenie umiejętności posługiwania się różnymi narzędziami i materiałami florystycznymi oraz poznanie pracy florysty. Dzieci, pod czujnym okiem Pani Justyny oraz mam i pań, wykonały piękne kompozycje w koszyczkach z wykorzystaniem kwiatów wiosennych oraz różnych ozdób świątecznych (zajączki, kurczaczki, jajeczka). Efekty pracy będą mogli podziwiać członkowie rodzin naszych podopiecznych na wielkanocnych stołach. Było to bardzo miłe spotkanie wprowadzające wszystkich w atmosferę nadchodzących świąt wielkanocnych. Po wykonaniu stroików, delegacja dzieci wraz z rodzicami udała się do Pana Dyrektora oraz Pani Wicedyrektor, aby podarować własnoręcznie wykonane stroiki oraz złożyć życzenia świąteczne. To był niezapomniany, pełen wrażeń dzień. 

Dziękujemy Pani Justynie z kwiaciarni „Kwiatki z Chatki” za poświęcony nam czas i tak wspaniałe zajęcia oraz rodzicom za aktywny udział w warsztatach. 

2023 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved