wk1     wk2

wk3     wk4

Dnia 17 kwietnia uczniowie klasy III w ramach działań szkoły promującej zdrowie z wielką radością i entuzjazmem przyjęli wiadomość o warsztatach kulinarnych. Tego dnia w rozmowie kierowanej i w oparciu o prezentację multimedialną formułowano odpowiedzi na pytania typu: Dlaczego śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? Jakie pieczywo i produkty  spożywcze są najzdrowsze? Następnie z podziałem na grupy i z zachowaniem odpowiedniej higieny dzieci przystąpiły do przygotowywania kanapek. Dodatkową atrakcją był ogłoszony konkurs na " Zdrową i pomysłową kanapkę". Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przystąpili do dzieła. W drugiej części warsztatów dzieci  wraz ze swoją panią Małgorzatą Malicką przygotowały wspólny stół. Wyłoniono najbardziej pomysłowe i wesołe kanapki, które zostały wstępnie nagrodzone. Dyplomy zostaną wręczone przez pana dyrektora Dariusza Morawskiego na apelu w dniu "Święta Chleba". W miłej i radosnej atmosferze dokonali degustacji swoich kanapek. Serdecznie dziękuję rodzicom za doskonałe przygotowanie dzieci do realizacji tego zadania.