Wiadomość

Wystąpił błąd podczas pobierania pliku

ooz1     ooz2

ooz3

22 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX jubileuszowym konkursie recytatorskim "Ocalić od zapomnienia" organizowanym przez 22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny w Komorowie. Patronat nad konkursem, wzorem lat ubiegłych, objął Dowódca Garnizonu Ostrów Mazowiecka i Starosta Powiatu Ostrów Mazowiecka. W tym roku uczniowie mieli do zaprezentowania jeden z utworów Aleksandra Fredry. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III: Amelia Rupińska klasa I - opiekun p. Monika Modzelewska oraz Maksymilian Gałązka klasa II - opiekun p. Małgorzata Malicka. Do konkursu przygotowywała się również uczennica klasy III, której opiekunem była p. Lidia Pazik. Maksymilianowi Gałązce gratulujemy zdobytego wyróżnienia. Nauczycielom i uczniom życzymy dalszych sukcesów w różnorodnych konkursach.