car1

car2

21 czerwca 2022 roku założyciel Szkolnego Koła CARITAS w ZPO w Wąsewie ks. Dariusz Krajewski i wolontariusze zorganizowali bal charytatywny, z którego całkowity dochód został przeznaczony na potrzeby Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Ścinawce Dolnej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus.

Zgromadzone środki zostały przekazane Marioli Siostrze Klarze Krupie- absolwentce naszej szkoły, parafiance i Dyrektor Zespołu Szkół im. św. Zelii i Ludwika Martin w Ścinawce Dolnej 6 lipca 2022 roku w obecności ks. proboszcza Leszka Rukata, ks. wikariusza Dariusza Krajewskiego, dyrektora ZPO pana Dariusza Morawskiego, wicedyrektor ZPO pani Agnieszki Godlewskiej i opiekuna SKC pani Izabeli Podrażki.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i uczniom za zaangażowanie i pomoc w organizacji balu.