bs0     bs1

15 czerwca uczniowie naszej szkoły rywalizowali w biegach średnich o Puchar Dyrektora Szkoły oraz w konkursie „Sportowiec Roku”.

W biegach wzięli udział zawodnicy klas IV – VIII w kategoriach dziewcząt i chłopców.

W kategorii dziewcząt klas  IV – VI

I miejsce zajęła Lena Bloch z klasy VI, drugie – Amelia Kowalewska z klasy VI, III - Julia Szydlik z klasy VI

W kategorii chłopców klas IV – VI

I miejsce zajął Michał Dudek z klasy VI, II – Szymon Gajewski z klasy V, III – Mikołaj Fercho z klasy VI

W kategorii dziewcząt klas  VII – VIII

I miejsce zajęła Julia Zadroga z klasy VIII a, II – Wiktoria Konopka z klasy VII, III – Katarzyna Górska z klasy VII

W kategorii chłopców klas VII – VIII

I miejsce zajął Oliwier Stepnowski z klasy VII, II – Filip Gajewski z klasy VIII b, III – Kamil Dudek z klasy VIII b.

Były to zawody podsumowujące Sportowy Rok Szkolny 2021/2022. Ostateczne wyniki rywalizacji poznamy na zakończeniu roku szkolnego.

Gratulujemy wyników!