roz1     roz2

W dniu 30.05.2022 r. dzieci z grupy 5 i 6 – latków udały się na wycieczkę do hotelu Awangarda w Różanie. Program wycieczki był bardzo interesujący i dostarczył dzieciom bardzo dużo radości i niezapomnianych wrażeń. W programie przygotowanym z okazji Dnia Dziecka, przedszkolaki brały udział w różnych konkursach i turniejach przygotowanych przez animatorów. Mogły również skorzystać ze zjeżdżalni i ,, dmuchańców’’, a także na dzieci czekały inne atrakcje takie jak: robienie tatuaży i warkoczyków, robienie zwierzątek z baloników oraz pyszna wata cukrowa i popcorn. Ostatnim- równie mocno oczekiwanym- punktem programu była smaczna pizza.

Organizatorem wycieczki była p. Iwona Chełmicka, a opiekę nad dziećmi sprawowały: pani  Karolina Lesińska, pani  Mirosława Dziełak, pani Karolina Sójka oraz pani  Maja Tułowiecka.