wo1     wo2

12 kwietnia uczniowie klasy I zainspirowani pomysłem Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie na Eko-ozdobę świąteczną wzięli udział w warsztatach plastyczno – technicznych. Po przybliżeniu tradycji świąt Wielkiej Nocy i obejrzeniu filmu edukacyjnego dla dzieci, pt. „Ola i tradycje wielkanocne” uczniowie z wielką radością przystąpili do dzieła. Zaczęły wówczas powstawać piękne kurczaczki, pisanki i zajączki.  Praca, ogromne zaangażowanie i serce pierwszoklasistów zostało docenione. Na uroczystości pasowania na czytelnika, pan dyrektor Dariusz Morawski i pani wicedyrektor Agnieszka Godlewska wręczyli uczniom kl. I dyplom wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe, które otrzymaliśmy od organizatorów konkursu.

Bardzo dziękuję rodzicom za pomoc i wsparcie w zgromadzeniu potrzebnych materiałów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Malicka