noc1     noc2

25 lutego 2022 roku był wyjątkowym dniem dla uczniów klasy VI, ponieważ wieczór i noc spędzili w szkole. Spotkanie było wspólną inicjatywą nauczycieli, rodziców oraz uczniów i miało na celu integrację zespołu klasowego, pogłębianie koleżeńskich, przyjacielskich relacji, wdrażanie do różnych sposobów spędzania czasu wolnego oraz umacnianie więzi ze szkołą. Zaplanowane atrakcje to m.in.: gra w piłkę nożną, dyskoteka, gry planszowe, zabawy i projekcja filmu. Śmiechom i rozmowom nie było końca. Niewielu osobom udało się tej nocy zasnąć… Nocowanie w szkole uświadomiło uczniom, jak ważne jest wspólne spędzanie wolnego czasu i z pewnością wzmocniło więzi między nimi. Opiekę nad szóstoklasistami sprawowali rodzice: pani Iwona Fercho i pani Agnieszka Kowalewska- Bloch oraz nauczyciele: pani Barbara Wojciechowicz i pan Hubert Bobrowski.