kr1     kr2

kr3     kr4

Dnia 16 lutego 2024r.  uczniowie wyłonieni w eliminacjach szkolnych wzięli udział w Powiatowym Konkursie „Bardzo Młody Rolnik” Bezpieczeństwo Pracy w Rolnictwie w Zespole Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie, konkurs wiedzy pod patronatem Starosty Ostrołęckiego.

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Aleksandra Szczepanik, Bartosz Grądzki oraz Błażej Poliński.

Celami konkursu było promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień uczniów oraz motywowanie szkół do podejmowania różnorodnych działań w tym zakresie, pobudzanie twórczego myślenia oraz wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, pogłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w rolnictwie, wdrażanie uczniów do samokształcenia i przygotowanie ich do nauki w szkołach wyższego stopnia, promowanie pracy szkół i nauczycieli.

II miejsce w konkursie zajął Bartosz Grądzki z klasy VII.

Nagrody dla zwycięzców były ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali także nagrody sponsorowane przez Wójta Gminy Czerwin Pana Grzegorza Długokęckiego oraz Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej oddział w Czerwinie.

Uczniów do konkursu przygotowała Pani Martyna Rólka.

Gratulujemy!