sp1     sp2

W dniu 16 listopada 2023 dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w spotkaniu autorskim z panią Moniką Sawicką, autorką wzruszających książeczek dla dzieci, jak i dla dorosłych. Spotkanie odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się na czym polega praca pisarki, jak powstają książki oraz co jest inspiracją do ich pisania. Z wielkim zainteresowaniem dzieci słuchały o autentycznych przygodach Kajtusia – pieska, znalezionego przypadkowo przez autorkę, która opowiadała również o najważniejszych sprawach w życiu każdego człowieka – miłości, przyjaźni, ale także o ludzkich słabościach i ich codziennych problemach. Oprócz edukacji dzieci uczestniczyły w świetnej zabawie, zajęciach ruchowych oraz plastycznych.