kier1     kier2

„Dobra książka, to najwierniejszy przyjaciel, zawsze obecny, to wszystkim dostępne źródło ukojenia i rozkoszy, to dyskretny mistrz, który nas kształci i udoskonala, na każde nasze żądanie.”

Feliks Chwalibóg

W dniach od 06 do 17 listopada 2023 roku w bibliotece szkolnej odbywał się kiermasz książek. Celem kiermaszu była promocja książki i czytelnictwa w środowisku szkolnym. Jesienny kiermasz cieszył się bogatą ofertą książkową. Pozycje, które można było zakupić na kiermaszu to literatura dla dzieci i młodzieży - bajeczki, baśnie, wierszyki, kolorowanki, książki edukacyjne, a także kulinarne, obyczajowe,  poradniki, słowniki i atlasy. Wszystkie  były nowe, pięknie wydane, w bardzo atrakcyjnych cenach. Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasz kiermasz, który cieszył się sporym zainteresowaniem wśród uczniów, nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych naszej szkoły. Mamy nadzieję, że wszyscy są zadowoleni i każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Książki to najprostszy sposób na naukę, rozwój, dostęp do porad i wskazówek. Dobra książka to świetny sposób na relaks, rozrywkę i poszerzenie horyzontów myślowych. Sięgając po nabytą  książkę, odpłyńcie w świat ciekawej lektury i  puśćcie wodze fantazji.

Za współpracę z hurtownią, biblioteka w  ramach rabatu otrzymuje ciekawe książki, które po ich opracowaniu, trafiają do czytelnika.