gal1     gal2

12 czerwca uczniowie klasy I i III uczestniczyli w wycieczce na Mazury. Pierwszym punktem wycieczki był rejs statkiem po Jeziorze Nidzkim. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała oglądaniu wspaniałych widoków. Następnie udaliśmy się do Mikołajek. W Parku Wodnym „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski przez dwie godziny mogliśmy szaleć w basenach z falami, brodzikach, zjeżdżalniach, jacuzzi. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Galindii – osady Galindów nad jeziorem Bełdany. Po zjedzeniu pysznego obiadu, wspaniały przewodnik wprowadził nas w świat plemienia, oprowadził po osadzie, opowiedział o ich zwyczajach i życiu w zgodzie z naturą. Zaopatrzeni w różnorodne pamiątki z wycieczki, pełni wrażeń, wróciliśmy do Wąsewa.

Opiekunowie

1. Lidia Pazik