sz1     sz2

sz3     sz4

30 maja 2023 r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce   odbył się V Turniej Szachowy dla klas II - IV. Celem turnieju była popularyzacja gry w szachy oraz integracja szkół, uczniów, nauczycieli i środowisk szkolnych zaangażowanych w projekt „Szachy w mazowieckiej szkole”. Godzina 14.00 była czasem największych emocji – to moment ogłoszenia laureatów turnieju szachowego w MSCDN Wydział Ostrołęce w trzech kategoriach wiekowych, w podziale na chłopców i dziewczynki.

Laureaci V turnieju szachowego Szachy w mazowieckiej szkole

ZPO Wąsewo:

W kategorii II klasa: chłopcy - I miejsce – Jan Karol Wojtyła

W kategorii III klasa: dziewczynki III miejsce – Oliwia Gocłowska

W kategorii III klasa: chłopcy II miejsce - Antoni Skowroński

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz drobne upominki. Dodatkowymi nagrodami były fantastyczne gry planszowe. Opiekę sprawowała Pani Jolanta Włodarczyk

2 czerwca 2023 r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie odbył się Turniej szachowy dla klas I -IV. Laureatem tego turnieju szachowego została w kategorii I klasa: I miejsce Anna Orłowska. Uczennica otrzymała medal, pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki. Opiekę na turnieju sprawował Pan dyrektor Dariusz Morawski

13 czerwca 2023r.  w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach odbył się VI finałowy turniej szachowy Szachy w mazowieckiej szkole. ZPO w Wąsewie reprezentowali uczniowie, którzy byli Laureatami turniejów szachowych 2022/2023 r. organizowanych przez MSCDN. Anna Orłowska kl. I Jan Karol Wojtyła kl. II, Oliwia Gocłowska kl. III i Antoni Skowroński kl. III. Zwyciężczynią III miejsca z kl. I została Anna Orłowska. Wszyscy Laureaci ZPO Wąsewo otrzymali dyplomy za udział. Opiekę sprawowała Pani Jolanta Włodarczyk.

GRATULACJE.

Jolanta Włodarczyk.