os1     os2

13 grudnia 2022 roku uczniowie klasy I i III uczestniczyli w wycieczce do Kreatywnego Centrum Zabawy HOOPLA W KLOCKI w Ostrołęce. Kreatywną przygodę rozpoczęli od warsztatów „CZEKOLADOWA MOC” - tworzenie czekolady z dodatkiem owoców, bakalii oraz kolorowych posypek. Uczniowie poznali historię czekolady i sposób jej wytwarzania. W trakcie zajęć była degustacja czekolady, obejrzeli ziarna kakaowca i własnoręcznie wykonali tabliczkę czekolady, którą zapakowaną zabrali do domu. Następnie wszyscy rzucili się w wir zabawy. Z przeróżnych rodzajów i wielkości klocków dzieci układały ciekawe budowle, zamki i domki. Wizyta w „Hoopla w Klocki” łączyła w sobie zabawę i edukację. Stanowiła doskonałą okazję do rozwijania kreatywnej wyobraźni, logicznego myślenia oraz świetnej zabawy. Po skończonej zabawie udaliśmy się na wspólny poczęstunek.

Opiekunowie:

pani Agnieszka Godlewska