las2     lasz1

3 grudnia 2019 w Jatkach przy ulicy Pocztowej 12 w Ostrowi Mazowieckiej wręczono nagrody laureatom XV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Krajobraz polski”- „Nowoczesność w polskim krajobrazie”. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań dzieci i młodzieży twórczością plastyczną, wyodrębnianie osób utalentowanych, konfrontacja osiągnięć rówieśniczych i wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie znajomości technik plastycznych.  Na konkurs ogółem wpłynęło ponad 280 prac plastycznych, w tym ponad 140w kategorii klas I-III.  W jury zasiedli: Arkadiusz Michalik - absolwent Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Toruniu, Irena Filipowicz - instruktor plastyki w Wyszkowskim Ośrodku Kultury "Hutnik" i Artur Sobotka, absolwent Europejskiej Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Spośród wielu uczestników konkursu jury wyróżniło również uczennicę naszej szkoły Maję Martę Łaszcz z klasy I, której opiekunem była pani Mirosława Dziełak.

Serdecznie gratulujemylaureatce i życzymy dalszych sukcesów!