foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

bal1     bal2

Dnia 25.02.2020 r. w naszym przedszkolu, jak co roku, odbył się bal karnawałowy. Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa. Dzieci z naszego przedszkola również miały okazję wspólnie zintegrować się na balu. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, spidermanów, batmanów, strażaków, Elzy, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W pierwszej kolejności dzieci prezentowały swoje stroje na czerwonym dywanie i mówiły, za kogo się przebrały. Następnie dzieci zapozowały do zdjęcia grupowego. Zaproszony na tę okazję, Pan Dyrektor mgr inż. Dariusz Morawski wraz z paniami porwał dzieci do wspólnej zabawy. Wszyscy bawili się wspaniale, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Pod koniec balu czekała jeszcze na naszych milusińskich miła niespodzianka: słodki poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców.

    Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie balu, rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów i poczęstunku dla dzieci.

I. Chełmicka

2020 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved