Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Numer konta Rady Rodziców

tword1     tword2

tword3     tword4

7 maja w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestnicy turnieju podzieleni zostali na dwie grupy – młodsza (czteroosobowa) i starsza (trzyosobowa). Uczniowie musieli się wykazać wiedzą teoretyczną oraz umiejętnością jazdy po torze przeszkód. W Turnieju zwyciężyli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej z Rząśnika Włościańskiego. Uczniowie naszej szkoły w kategorii klas starszych zajęli III miejsce, a w kategorii klas młodszych – II miejsce. Uczniowie zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami oraz pamiątkowymi kubeczkami. Naszą szkołę reprezentowali: grupa starsza – Weronika Kołodziejczyk, Patryk Konopka i Magdalena Szymańska, grupa młodsza – Jakub Gordziejczyk, Mateusz Wapniewski, Amelia Wojciechowicz i Julia Zadroga.