foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w WąsewieRada Pedagogiczna

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Więcej

Dokumenty szkolne

Statut ZPO

Więcej

Rada Rodziców

Numer konta Rady Rodziców

Więcej

Sekretariat

Dokumenty do pobrania

Więcej
Polish English French German Italian Spanish

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

tword1     tword2

tword3     tword4

7 maja w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestnicy turnieju podzieleni zostali na dwie grupy – młodsza (czteroosobowa) i starsza (trzyosobowa). Uczniowie musieli się wykazać wiedzą teoretyczną oraz umiejętnością jazdy po torze przeszkód. W Turnieju zwyciężyli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej z Rząśnika Włościańskiego. Uczniowie naszej szkoły w kategorii klas starszych zajęli III miejsce, a w kategorii klas młodszych – II miejsce. Uczniowie zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami oraz pamiątkowymi kubeczkami. Naszą szkołę reprezentowali: grupa starsza – Weronika Kołodziejczyk, Patryk Konopka i Magdalena Szymańska, grupa młodsza – Jakub Gordziejczyk, Mateusz Wapniewski, Amelia Wojciechowicz i Julia Zadroga.

2019 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved