foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Zespół Placówek Oswiatowych

im. Papieża Jana Pawła II w Wąsewie

Polish English Ukrainian

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

webquest

dietetyk     dietetyk1

dietetyk2     dietetyk3

dietetyk4     dietetyk5

5 kwietnia w naszej szkole gościliśmy panią Martę Siwek dietetyka z Centrum NaturHouse, która wygłosiła prelekcje na temat zdrowego sposobu odżywiania, uczniowie chętnie zadawali pytania, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. W trakcie spotkania uczennice zespołu do spraw promocji zdrowia przedstawiły ideę Szkoły Promującej Zdrowie oraz działania naszej szkoły w realizacji programu SzPZ. Gościliśmy uczniów ze szkoły w Rząśniku Włościańskim i Brudkach Starych wraz z kadrą pedagogiczną. Na koniec uczniowie mogli zapoznać się z wystawą plakatów o tematyce prozdrowotnej oraz skosztować ciasteczek zbożowych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Spotkanie zorganizowała pani Martyna Rólka.  

2022 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved