foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Oficjalna strona internetowa

Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie

Polish English French German Italian Spanish

Gimnazjum

gimnazjum logo

Szkoła podstawowa

sp logo

Przedszkole

logo przedszkole

  

facebook

E-dziennik

Poczta e-mail

poczta

Projekty realizowane

logo ls

wszpz1     wszpz2

wszpz3     wszpz4 

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Dzień ten upłynął  pod znakiem rywalizacji sportowej. Podczas szkolnych mistrzostw w piłce siatkowej, sportowe zmagania toczyli ze sobą uczniowie klasy siódmej oraz klas gimnazjalnych. Zabawa była wyśmienita. Hala sportowa aż drżała od okrzyków kibiców.  Uczniowie naszej szkoły wiedzą, że sport jest ważna dziedziną życia, ponieważ pozwala im się rozwijać, poprawia ich sylwetkę a także zmusza do rywalizacji, czemu towarzyszą emocje. Sport pozwala przezwyciężać słabości, ograniczenia, wyzwala pozytywną energię. Sport to ruch, a ruch to zdrowie. Duża aktywność fizyczna dotlenia  mózg i wpływa na  koncentrację. Organizatorem mistrzostw szkolnych w piłce siatkowej był Pan Sławomir Zyra.

Wyniki Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej:

W kategorii dziewcząt:

I miejsce -  IIIa

II miejsce - IIIb

III miejsce - VII

IV miejsce - IIa

V miejsce - IIb

W kategorii chłopców:

I miejsce - IIIb

II miejsce - IIa

III miejsce - IIb

IV miejsce - IIIa

V miejsce – VII

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

2019 Copyright ZPO Wąsewo Rights Reserved