asportowiec1     asportowiec2

asportowiec3       asportowiec4

16.05.2016r. zorganizowaliśmy w szkole Spotkanie ze Sportowcem. Zaproszonym gościem był pan Leszek Skrzecz. Jego ulubioną dyscypliną sportową jest piłka nożna, ale chętnie gra również w tenisa stołowego, piłkę siatkową i jeździ na nartach. Próbuje godzić pracę zawodową ze swoją pasją.

Uczniowie przeprowadzili wywiad z gościem. Przedstawili plakaty ulubionych dyscyplin sportowych i opowiedzieli o swoich sportowych pasjach.

Krótkiego wywiadu udzielił nam również nauczyciel wychowania fizycznego pan Przemysław Gozdowski, który osiąga znaczące sukcesy w tenisie stołowym.

Pan Leszek Skrzecz wręczył dyplomy laureatom konkursu - Quiz o sporcie.

I miejsce zajął Mikołaj Rydel z klasy IV

II miejsce: Jakub Ślusarski, Jakub Kowalczyk z klasy VI

III miejsce – Arkadiusz Duda z klasy IV.

Serdecznie dziękujemy panu Leszkowi Skrzeczowi  i panu Przemysławowi Gozdowskiemu za udzielenie wywiadu.

Uczniom i wychowawcy klasy V za przygotowanie pytań do konkursu – Quiz o sporcie.

Zespół do spraw promocji zdrowia